0723341758
 

אירוע ברית / בריתה קטן

אירוע ברית / בריתה קטן

הפקת אירוע ענק עם המוני מוזמנים מהווה טרחה לא קטנה, ואינו תמיד האפשרות המועדפת. אירוע ענק, אולי נכון לעשותו בנסיבות של חתונה מרובת משפחה וחברים, אך כשהדבר נוגע לברית, מומלץ לערוך את האירוע עבור חוג מכרים מצומצם, ללא קרובי משפחה מרוחקים או חברים מהיסודי והתיכון. אירוע ברית\בריתה קטן מאפשרים להורים הטריים מלאכת הפקה נעימה וקלילה, בעלת גמישות רבה יותר עם כל השקט שלאחר הסערה. לידתו של התינוק הינה בגדר סערה לא קטנה, ומסיבת ברית או בריתה סולידית ואינטימית, באולם אירועים קטן או מסעדה עם חוג מוזמנים מצומצם, אוצרת בתוכה מגוון יתרונות בנוסף לגמישות ולקלילות של מלאכת ההפקה. כבר במהלך בחירת הלוקיישן עבור אירוע ברית\בריתה קטן במקום סולידי ואינטימי ניתן לגלות היצע מגוון וגדול יותר של גני אירועים ואולמות, כאשר לא פעם, לצד המקומות לאירועים קטנים ניתן לאתר אולמות לאירועים גדולים המסבים את המקום לאירועים אינטימיים יותר.

אירוע גדול בגן אירועים קטן האולמות וגני האירועים הללו מתאפיינים לרוב בפרזנטציה מוקפדת מאוד בעלת פאר ייחודי ותחושה של אינטימיות המתלווה אל האירוע. כמו כן, מנות הבית המוצעות במקומות אלו הן לרוב יצירתיות מאוד, ומהוות לא פעם חגיגה קולינרית הכוללת תפריט מגוון ומשובח לאניני טעם עם דגים לצד בשרים, תוספות מעניינות, קינוחים טעימים, כשאל החגיגה הגסטרונומית מתלווה בר איכותי של מגוון משקאות אלכוהוליים. אחד המקומות הקלאסיים ביותר להפקת אירועים הוא יאמה הרצליה, המתמחה בהפקת מגוון רחב של אירועים החל ממסיבות חתונה, מסיבות בר מצווה ואירועי ברית או בריתה, דרך מסיבות אירוסין, מסיבת רווקות וימי הולדת, וכלה באירועים וכנסים עסקיים, ערבי גיבוש מחלקתיים וכל אירוע אשר צץ ועולה בדמיונכם.

אירוע ברית\בריתה אינטימי ביאמה יאמה הרצליה מעוצב בסטייל ייחודי ומוקפד, כשהדגש מושם על מבחר אפשרויות ישיבה במטרה להבטיח שכל אורח יוכל לאתר את צורת הישיבה הנוחה ביותר עבורו. המקום נושק אל הים ומלווה בתפאורה רומנטית מרהיבה, מוזיקת עולם קסומה ושירות אדיב- המתכון המנצח להפקת אירועים. יאמה הרצליה הוקם בשנת 2013 על ידי אנשים המתמחים בהפקות האירועים, מסעדנות וחיי הלילה, והוא בעל יכולת אכלוס של כ-250 אורחים וחוגגים. תפריט האירועים עשיר, מגוון ואיכותי במיוחד, ובר המשקאות כולל מבחר רחב של משקאות אלכוהוליים, יינות צוננים, קוקטיילים, בירות ועוד. תהליך הזמנת המקום מורכב מפגישה נעימה על מנת להתאים ציפיות ולתפור את האירוע באופן ייחודי, המותאם אינדיבידואלית אל הלקוח וצרכיו. הפקת האירוע החל מראשיתו ועד סופו מלווה בצוות המקום, זאת בכדי להבטיח אירוע מלא שמחה ובלתי נשכח.