0723341758
 

ברית במרכז הארץ

ברית במרכז הארץ

טוב, בואו נשים את האמת על השולחן. אירוע ברית או בריתה אכן מהווים נקודת ציון דרך חשובה על ציר הזמן שלכם ושל העולל הקטן אך גם עשויים להעלות משפטים ציניים בפיהם של האורחים הבאים לכבד את יקיריהם ובו בזמן לסגור פינה ולעוף לענייניהם לאחר אירוע צהריים מנומנם שהשיא בו לא הכי קל לצפייה... לא אצלנו!

לא משנה איפה יתקיים האירוע, האורחים שלכם יגיעו ויכבדו, אצלינו ב"יאמה" נבטיח שהם שגם ייהנו. שהאווירה תהלום את המשמעות המרגשת של היום הזה. דמיינו איזה אושר זה, להיות מוקפים בכל אהוביכם שליוו אתכם כל החיים ביום החשוב הזה, עם האנרגיה הנעימה והטובה של הים שמחים בשמחתכם וגם שמחים כי כיף.

 אין מקום יותר סמלי לערוך בו את הטקס היהודי הזה- תחת כיפת שמיים, מול מרחבים אין סופיים של הים ואם רגע נתחבר לזהות שלנו, זהו הטקס שדרכו נוצר היהודי הראשון, אברהם, ומיד אחר כך הובטחו לו צאצאים כחול על שפת הים. הקטן והמיוחד שלכם עובר בדיוק את אותו טקס, שכשיגדל ותטיילו להנאתכם על החוף, כל פעם תזכירו לו את משמעות האתר בשבילו.

מיותר לציין שגם אם שום דבר לא ייחתך, אפשר ורצוי להשוויץ בקטנה החדשה ולעשות את זה בסטייל...

חשוב לציין כי אנו שומרים ב"יאמה" על סטנדרטים גבוהים של ניקיון וסטריליות שיהלמו את הנושא הרגיש וכמובן מעניקים לכם כהרגלנו את חווית אירוע צהריים מושלמת עם באר איכותי, אוכל מעולה, מוזיקה מתאימה, כל מה שיש לים להציע ולסיום, שקיעה מרהיבה.

מאיפה מתחילים

לאחר שתגיעו ותתרשמו מהמקום נתחיל בתכנון האירוע. אנו נהיה שם בשבילכם לאורך כל הדרך, על מנת שתוכלו ליהנות מהאירוע עצמו ולהתעסק בעיקר באורחים שלכם, בעצמכם וכמובן, בטקס. תכנון האירוע יעשה עד הפרט הקטן ביותר- העיצוב, המוזיקה, התפריט. לא ננוח עד שנקלע בדיוק לטעמכם האישי.

- תכולת המקום היא עד 250 מאיש. - הקייטרינג יכול להיות כשר או לא כשר, לפי בחירתכם. - לכל שאלה נוספת ולתיאום פגישה צרו עמנו קשר ותענו מיידית.