0723341758
 

גני אירועים במרכז עד 150 איש

גני אירועים במרכז עד 150 איש

מאחורי הרצון לערוך אירוע קטן בהיקף של כ-150 מוזמנים מסתתרים להם ללא ספק מניעים מוצדקים. חשוב להדגיש כי אף אם מדובר באירוע צנוע מבחינת גודלו וכמות המוזמנים, עובדה זו אין בה בכדי להשפיע ולהעיב על מידת הצלחתו של האירוע ועוצמת החוויה הטמונה בו. אנשים לרוב בוחרים לערוך אירועים קטנים מסיבות שונות כשהשיקול המרכזי הוא מספר מוזמנים מצומצם, כשהתופעה שכיחה בעיקר באירועים אישיים ואינטימיים כגון חתונת זהב וכסף, בר\ בת מצווה, ברית מילה או בריתה, אירוע עסקי וכדומה. במידה ואתם לקראת הפקתו של אירוע כלשהו, מומלץ לערוך תחילה את רשימת המוזמנים, ורק לאחריה להקדיש את הזמן לבחירתו של המקום.

בחירת מיקום לאירועים קטנים- האפשרויות השונות קיים מבחר לא מבוטל של אולמות או גני אירועים במרכז עד 150 איש, המציעים את כל היוקרה, ההדר והפאר המאפיינים אולמות גדולים יותר, כאשר השילוב שבין המרכיבים הללו יחד עם האינטימית שהמקום משרה על הסובבים והאווירה הנינוחה, יש בהם בכדי להוסיף לאירוע נופך ייחודי. האפשרויות להפקת אירועים קטנים בעלי מספר מוזמנים מצומצם הינן רבות, כשאחת האופציות היא מסעדה מפוארת בעלת אוכל מגוון ואיכותי. היתרון העיקרי בבחירת מסעדה כאופציה לאירוע קטן נטוע בעובדה שבאופן זה נחסכת הטרחה שבחיפוש אחר שירותי קייטרינג. חלופה אחרת היא אולם אירועים באחד מבתי המלון. גם כאן שירותי הקייטרינג הינם מטעם המקום. יחד עם זאת, במידה ואתם מעוניינים בהפקת אירוע בוטיק מן השורה הראשונה, אזי הבחירה האופטימאלית היא גן אירועים, שהפכה בשנים האחרונות לטרנד הלוהט ביותר בזירת הפקות האירועים.

גן אירועים בקונספט ייחודי בין אם האירוע המתוכנן הינו עסקי ובין אם משפחתי, מערך ההפקות לאירועי בוטיק יוקרתיים מושתת על הטוב והאיכותי ביותר בכל התחומים: חווית אירוח מפוארת, תפריט אוכל משובח ומגוון, מתחם מעוצב היטב, בר משקאות עשיר ונדיב, צוות עובדים מקצועי ומדוגם, מוזיקה ואטרקציות בהתאם. כל הפרטים הקטנים הללו הם שמעניקים את אווירת הפאר והיוקרה לאירוע. אחד המקומות המומלצים ביותר ליצירת מעטפת יוקרתית האופפת כל אירוע הוא ה"יאמה" הנושק אל חוף ימה הקסום של הרצליה. מיקומו הייחודי על חוף הים מעניק לו נופך מהפנט, כשהשילוב בין פאר היצירה הטבעית ליצירתו של האדם מהווים את הנוסחה המושלמת לאירוע חלומי שכאילו נלקח מן האגדות. אז אם אתם עדיין מתלבטים ומתחבטים היכן לערוך אירוע עסקי סולידי, מסיבת קוקטייל מאופקת, מסיבה משפחתית אינטימית או מסיבת רווקים ססגונית וצוהלת- ה"יאמה" הוא הכתובת הנכונה.