0723341758
 

מקומות לאירועים עסקיים במרכז

מקומות לאירועים עסקיים במרכז

בדומה לאירועים פרטיים אשר דורשים תכנון והיערכות לא מבוטלים, כך נכון הדבר גם לגבי אירועים עסקיים המצריכים קבלת החלטות, הזמנת נותני שירות, תיאום בין כל הגורמים הרלוונטיים וכדומה. בין אם האירוע נוגע להשקת מוצר, כנס או יום גיבוש צוותי, היערכות ותכנון נכונים יבטיחו את ההצלחה  ויממשו את המטרה שלשמה התקיים האירוע העסקי. יישנו מגוון רחב של מקומות לאירועים עסקיים במרכז הארץ, כאשר הבחירה המשמעותית ביותר במהלך ארגון האירוע מתייחסת אל המיקום שבו הוא ייערך. מומלץ לבחור את מיקומו של האירוע בהתאם לאופיו, מטרותיו, כמות המשתתפים הצפויה והמסר שיועבר להם. ימי כיף וסדנאות גיבוש נערכים לרוב בפארקי שעשועים או בטבע, בעוד שנהוג לקיים כנסים או השקות של מוצרים חדשים באולמות, גני אירועים וכדומה.

חשיבות בחירת אופיו ומיקומו של האירוע העסקי במהלך בחירת אופיו של האירוע מומלץ לשים את תשומת הלב הן ליעדים המרכזיים והמשניים שלשמם הוא מתוכנן והן למסרים שהוא אמור להעביר. חידוד המטרות מסייע מאוד במהלך התכנון להגעה אל הבחירות הנכונות הנוגעות לקונספט המתאים, התכנית האומנותית, התאמת הקייטרינג, עיצוב המקום, המוסיקה, אטרקציות לשדרוג האירוע וכדומה. במידה והאירוע כולל מוזמנים חיצוניים כגון ספקים, לקוחות, קולגות ועוד, מומלץ לבחור במקומות לאירועים עסקיים במרכז הארץ, תוך התייחסות אל הנגישות והנוחות עבור מרבית המוזמנים. באופן כללי ניתן לסווג את האירועים העסקיים לשתי קטגוריות, שהאחת היא אירוע עסקי סגור כמו גיבוש הצוות, השתלמויות, העשרה וכן הלאה, שהחברה מארגנת לעובדיה והקטגוריה הנוספת היא אירוע עסקי חיצוני לצרכי קידום, פרסום, יצירת שיתופי פעולה עסקיים וכדומה. אחד המקומות המומלצים ביותר לקיום אירועים עסקיים במרכז הוא ה"יאמה".

יאמה- אירועים עסקיים באווירה אחרת אווירה נינוחה, תפריט אוכל איכותי, תפאורה פסטורלית מרהיבה, מוזיקת עולם נעימה, שירות ואדיבות, כל המאפיינים הללו נדרשים להצלחת כל אירוע עסקי, וה"יאמה" מתאפיין בכולם. ה"יאמה" הינו מקום עם סטייל ואווירה ייחודים, אשר הוקם על שפת ימה של הרצליה באמצעות אושיות מתחום הפקות האירועים, המסעדנות, חיי הלילה והברים במטרה להביא בשורה חדשה ומרעננת בתחום. ה"יאמה" מתמחה בהפקת כל סוגי האירועים החל מאירועים משפחתיים וכלה בכנסים, ערבי מחלקות, ערבי גיבוש ואירועים עסקיים בקונספטים שונים. ה"יאמה" השקיע משאבים רבים בתכנון ועיצוב החלל הפנימי, על מנת לאפשר נוחות ומרווח מרביים לכל מוזמן ומוזמן. תפריט האירועים הינו איכותי, עשיר ומגוון מאד, וכך גם בר המשקאות המורכב ממבחר אינסופי של משקאות אלכוהוליים מסוגים שונים. אירוע עסקי עשוי לשמש כמנוף להצלחת העסק. להפקת אירוע עסקי מוצלח, מיתוג החברה ומינוף עסקים יש מתכון מנצח אחד: ה"יאמה".