0723341758
 

איפה חוגגים בת מצווה?

איפה חוגגים בת מצווה?

אם חשבתם לערוך את אירוע בת המצווה בסלון הפרטי שלכם או במתנ"ס השכונתי, אזי מומלץ לכם להסיר את ההרהורים הללו מראשכם. תמו להם ימי הליצן והקוסם. הטרנד של היום הוא יוקרתי ונוצץ עם חלל מעוצב ושלל אפקטים ואטרקציות. במהלך השנים הפך טקס בת המצווה לאחד האירועים המשמעותיים בחייה של כל מתבגרת, ואירוע שווה ערך בחשיבותו לטקס בר המצווה. כיום ניתן למצוא בכל רחבי הארץ אולמות, גני אירועים ומועדונים המתמחים בהפקות אירועים המותאמים בדיוק לרוח התקופה המודרנית ולדרישותיהן הממוקדות של המתבגרות. המועדונים וגני האירועים כבר מזמן אינם נחלתם של מבוגרים בלבד, והם הפכו לנישה גם בקרב מסיבות בת המצווה. אם אתם עדיין מתקשים בעיכול הרעיון, ועדיין מתלבטים עם השאלה "איפה חוגגים בת מצווה?", אזי העצות והטיפים שהבאנו כאן יסייעו לכם לעבור את האירוע בשלום.

גן לאירועים או מועדון? בין אם בוחרים בקונספט של מסיבת בת מצווה משפחתית ובין אם בקונספט של מסיבה מדליקה הכלל החשוב ביותר הוא להיוועץ עם כלת השמחה בטרם מקבלים כל החלטה. במידה וכלת השמחה מעוניינת לערוך במועדון את מסיבת בת המצווה, הרי שמרבית המועדונים ערוכים להפקת אירועים מסוג זה עם מעטפת של שירותים כגון די.ג'יי, שירותי תאורה והגברה, הגשת כיבוד וכדומה. במידה והחלטתם לערוך את חגיגת בת המצווה בגן אירועים או אולם, מומלץ להקפיד לבחור את המקום בהתאם למספר המוזמנים ולקונספט המועדף על כלת השמחה. יתרונם של גני האירועים והאולמות נטוע בכך שניתן לשלב בהם אלמנטים אישיים שיעניקו לאירוע נופך משמעותי. במידה ואתם מבולבלים וחוששים מטעויות, אזי מוטב להסתייע באנשי מקצוע המתמחים בתחום הפקות לאירועים.

יאמה- בשורה חדשה בתחום הפקות לאירועים אחד המקומות המובילים בתחום הפקות לאירועים הוא ה"יאמה" הנושק אל חופה הקסום העיר הרצליה. ה"יאמה" הינו בר יוקרתי וחדיש, המהווה בשורה חדשה בזירת המקומות לאירועים ובזירת מסיבות בר\בת המצווה בפרט. ב"יאמה" מתמחים בהפקת כל סוגי האירועים והוצאתם אל הפועל, באמצעות מעטפת רחבה של שירותים המוענקים על ידי צוות מקצועי המתמחה בתחום, המתלווה אל בעל האירוע החל משלבי התכנון ועד לסיומו. המקום מעוצב בסגנון ייחודי המאפשר מקומות ישיבה באופנים שונים ל-300 מוזמנים, זאת במטרה להבטיח נוחות אופטימאלית לכל אורח ואורחת. תפריט האוכל כמו גם בר המשקאות הינם עשירים, איכותיים ומגוונים במיוחד, ומבטיחים חוויה קולינארית גדושת טעמים, צבעים וניחוחות. אז אם אתם מחפשים לחגוג אירוע בנופך אחר, ב"יאמה" ישמחו להיפגש עמכם ולתכנן יחדיו את האירוע.