0723341758
 

איפה לחגוג יום הולדת 19?

איפה לחגוג יום הולדת 19?

כל יום הולדת מהווה סיבה טובה למסיבה, וכל מסיבה הינה סיבה נפלאה לחגיגה ייחודית בנופך שונה עם אכילת החיים ב"ביסים גדולים", ולממש, ולו רק למספר שעות, את מה שרצינו ולא העזנו לעשות. יחד עם זאת, בעוד שגיל 18 מסמל את סיום הלימודים בתיכון וגיל 20 את העשור הראשון כאדם בוגר, רבים מגיעים למבוי סתום המלווה בהתחבטויות כיצד ואיפה לחגוג יום הולדת 19 מבלי לעמעם את ייחודו של היום הזה, ולהעניק לו את הכבוד הראוי? מרבית הצעירים בישראל נמצאים בגיל 19 בשלב של שירות חובה בצבא או לימודים אקדמיים, ובהיבט הכלכלי, מסיבה גרנדיוזית רבת משתתפים באולם או גן אירועים אינה ממש עומדת על הפרק, והדבר נכון גם בנוגע לשלל אטרקציות ייחודיות כמו שיט על יאכטה פרטית, פעילויות אקסטרים, שטיח אדום או זיקוקי דינור. אז איך ואיפה לחגוג יום הולדת 19 אתם שואלים?

כיצד לחגוג מסיבת יום הולדת חלומית בתקציב שפוי? שאלת התקציב הינה אחת השאלות הרגישות אשר צצות להן בשלב התכנון המוקדם, במיוחד כשהדבר נוגע למסיבת יום הולדת של חייל בשירות סדיר שמשכורתו נעה בין 400-800 ₪ לחודש. יחד עם זאת ניתן לאכול את העוגה וגם להשאיר אותה שלמה במגוון דרכים יצירתיות להוזלת העלויות גם מבלי לחגוג את האירוע בבית ולהכין בעצמכם את העוגה והקישוטים. את מסיבת יום ההולדת ה-19 ניתן לשדרג בתקציב נמוך יחסית באמצעות איתור מקום המאגד בתוכו מטריית שירותים רחבה בטווח מחירים ריאלי ושפוי. ובמידה אתם מגרדים בראשכם ותוהים אם קיים מקום כזה, התשובה לכך היא: כן. ה"יאמה". ה"יאמה" הינו אחד המקומות האידיאליים ביותר לחגיגת כל אירוע בלתי נשכח, וחגיגת יום הולדת 19 בפרט. אז מה כל כך ייחודי ב"יאמה", אתם שואלים?

לחגוג יום הולדת באווירה קסומה וייחודית ה"יאמה" הינו בר חדשני ויוקרתי אשר שוכן, בפריים לוקיישן, על שפת ימה המרהיב של הרצליה. האווירה הקסומה הנטועה בו, עיצובו החדשני, מוזיקת העולם הנעימה והתפאורה עוצרת הנשימה, כל אלו תורמים לבידולו מיתר המקומות בהם נתקלתם או חגגתם בעבר. הבר נוסד בשנת 2013 על מנת להביא משב רוח חדש ומרענן בכל הקשור אל מקומות לבילוי ואירועים. ב"יאמה" לא קיים המושג הזה "פשרות", וב"יאמה" מעניקים את מעטפת השירותים הטובה ביותר, בכל המובנים ובכל התחומים. ב"יאמה" מעסיקים צוות עובדים מיומן ומקצועי, המלווה את החוגגים בחיוך, אדיבות ואכפתיות. תפריט האוכל מתאפיין באיכות קולינארית, עשירה ומגוונת, המוענקת עם מבחר ענקי של משקאות אלכוהוליים  משובחים וצוננים. המקום מעוצב בסגנון חדשני, המאפשר לכם לבחור את הנישה הנוחה לכם ביותר, כשהשילוב של אוכל משובח, משקה טוב, מוזיקה נעימה ונוף מהפנט מהווים את המתכון לאירוע בלתי נשכח.