0723341758
 

איפה לחגוג יום הולדת 25?

איפה לחגוג יום הולדת 25?

מרביתנו מכירים את הסיטואציה שבה חבר קרוב חוגג יום הולדת, כאשר כל החברים מוזמנים למסעדה או פאב שכונתי ולפתע כולם נתקפים באותה תחושת הדז'ה וו של "בסרט הזה כבר היינו". כל אחד מאיתנו שואף לחגוג את יום ההולדת בדרך המרגשת והמקורית ביותר, קל וחומר כשמדובר בגיל כה סמלי- 25. גיל 25 אמנם אינו מסמל התחלת עשור חדש בחיים, אך הוא ראוי לציון בהיותו מסכם חצי יובל של חייכם על פני כדור הארץ כשרוח הנעורים עדיין נושבת ומפעפעת בכם, אז מדוע שלא לחגוג את הרגע הייחודי והסמלי הזה שלא יחזור? ואם אתם מתחבטים בשאלה "איפה לחגוג יום הולדת 25", מומלץ עבורכם מקום איכותי שיספק את המתכון לחגיגה המושלמת: ה"יאמה"!

הנאה מרבית בהשקעה מינימאלית בגיל 25 נמצאים מרבית האנשים בשלב של לימודים סטודנטיאליים או נישואים טריים. על כן מוטב שלא להשקיע את המשאבים הכספיים על אירוע גרנדיוזי, ולהסתפק בחגיגה מצומצמת וסולידית יותר. ב"יאמה" מודעים לעניין ומסירים מבעל השמחה את נטל ההוצאות הכספיות המיותרות, כאשר במקום לבזבז משאבים מיותרים על הפקה ראוותנית, ב"יאמה" יוענק לכם בדיוק כל מה שנדרש לחגיגה במקום אחד: ערב בלתי נשכח המשלב אוכל איכותי עם מגוון עשיר של מנות מפנקות, שתייה טובה, מוסיקה מעולה, שירות אדיב מלווה בחיוך ונוף משגע עם המון אהבה שיש למקום להציע לכם באירוע הייחודי הזה של פעם בחיים ובמחירים שפויים. יום הולדת 25 ניתן לחגוג במגוון דרכים, החל ממסיבה נוצצת ורבת משתתפים וכלה באירוע אינטימי, סולידי, רגוע ונעים, כאשר בכל קונספט אשר תבחרו, ב"יאמה" ידעו להעניק לכם חוויה בלתי נשכחת עם זיכרונות מתקתקים.

לחגוג יום הולדת בסטייל חדש ה"יאמה" הינו בר חדיש אשר הוקם בשנת 2013 באמצעות אישיות מובילות מתחום הפקות האירועים, הבילוי והפנאי על מנת להוות בשורה חדשה בכל הנוגע לזירת החגיגות והאירועים. מיקומו הנושק בפריים לוקשיין לחוף ימה הקסום של הרצליה מעניק לו נופך רומנטי וציורי במיוחד. ב"יאמה" מתמתחים בהפקת כל אירוע החל ממסיבות משפחתיות כגון חתונה, בר\בה מצווה בריתות, דרך מסיבות רווקים וקוקטיילים וכלה בערבי מחלקות וכנסים עסקיים. הצוות ב"יאמה" מעניק מעטפת רחבה של שירותים ומלווה אתכם בכל שלב ושלב, החל משלב רקימת הרעיון ועד לגמר האירוע, תוך התאמה מרבית לקונספט ולתקציב. אז אם אתם עדיין מתלבטים איפה לחגוג יום הולדת 25 התקשרו עכשיו ל"יאמה" ותיווכחו בהבדלים. קרוב לוודאי שאת תחושת הדז'ה וו של "בסרט הזה כבר היינו" תזכו לפגוש באירוע אחר.